طرح توجیهی گیاهان دارویی

طرح تولیدی داروهای گیاهی

داروهای گیاهی بسته بندی شده در کیسه های یک بار مصرف

داروهای گیاهی نمیه فرآوری شده

گیاهان دارویی بسته بندی شده
گیاهان دارویی بسته بندی شده

از آنجایی که انسان جزئی از طبیعت است، به طور مسلم برای هر بیماری، طبیعت گیاه مداوای آن را عرضه کرده است. انسان هر چه به طبیعت نزدیک تر می شودف سالم تر است و بیشتر عمر می کند. به همین دلیل انسان هر چه به طبعت روی آورد و از نعمات آن بیشتر بهره مند می گردد ،جهت درمان بیماری خود سریع تر، بهتر و مطمئن تر درمان می شود. باید گفت انسان تنها با داروهای شیمایی مداوا نمی گردد. همه عوامل طبیعی نقش درمان و دارو نهایتا نقش پیشگیری را در برابر بیماری ها دارند. وجود گیاهان دارویی در طبیعت یکی از نعمت های بزرگ الهی است. سابقه دران بیماری ها با گیاهان دارویی به قدمت تاریخ زیست انسان بر روی کره زمین است. انسان به حکم تجربه ، علم و اندیشه بنا به مقتضیات خود در طول عمر حیات در کره زمین به کمک گیاهان دارویی خود را مداوا کرده و می کنند. گیاهان دارویی در باغ ها ،دشت ها، مراتع وسیع و جنگل ها پیدا می شوند.

گیاهان دارویی
گیاهان دارویی

طرح توجیهی گیاهان دارویی

ادامه مطلب ...

دسته ها :
چهارشنبه بیست و پنجم 5 1396
طرح تولید پارچه با استفاده از فناوری نانو

طرح مطالعات امکان سنجی تولید پارچه با استفاده از فناوری نانو

طرح تولید پارچه با استفاده از فناوری نانو
طرح تولید پارچه با استفاده از فناوری نانو

— معرفی و شناخت محصول

— تاریخچه تولید محصول

— دلایل انتخاب محصول در صنعت

— کاربرد پارچه های تولید شده با فناوری نانو

— مشخصات و ویژگی های پارچه تولید شده به روش نانو

— مطالعه بازار مصرف پارچه های نانو

— میزان عرضه ( تولیدات داخلی و واردات )

— بررسی میزان تقاضای مصرف داخلی و صادرات

— تحلیل توازن عرضه و تقاضا

— تعیین ظرفیت کارخانه

— بررسی فنی و تکنولوژی تولید پارچه های نانو

— تشریح تکنولوژی تولید

— معرفی ماشین آلات، تجهیزات و ابزارآلات

— برآورد مواد اولیه و منبع تهیه هر کدام

— برآورد تاسیات مورد نیاز

— طراحی کارخانه، تخمین فضای مورد نیاز

— برآورد لوزام و تجهیزات اداری

— برآورد نیروی انسانی و ساختار سازمانی

— مکان یابی محل اجرای طرح

— برنامه زمان بندی اجرای پروژه

— تجزیه و تحلیل مالی طرح

پیوست های طرح :

— بسته حمایتی شبکه شرکت های فناوری نانو از تحقیق و توسعه صنعتی شرکت ها

— طرح ارائه اعتبارات هدفمند شبکه شرکت های فناوری نانو به شرکت ها فعال

— بررسی خصوصیات حرارتی و رنگی الیاف سلولزی پوشش داده شده با نانوذرات هیدورکسیدآلومینیوم

— معرفی برخی از مواد شیمیایی مورد مصرف در صنعت تکمیل ساخت شرکت های تولید پارچه نانو

طرح تولید پارچه
طرح تولید پارچه

خلاصه :

در طول تاریخ بشر از زمان یونان باستان، مردم و به خصوص دانشمندان آن دوره بر این باور بودند که مواد را می توان آنقدر به اجزا کوچک تر تقسیم کرد تا به ذرات خرد نشدنی رسید که این ذرات بنیان مواد را تشکیل می دهد.

نقطه شروع و توسعه اولیه فناوری نانو به طور دقیق مشخص نیست. شاید بتوان گفت اولین نانوتکنولوژیست ها شیشه گران قرون وسطایی بودند که از قالب های قدیمی برای شکل دادن شیشه هایشان استفاده می کردند. در آن زمان برای ساخت شیشه های کلیساهای قرون وسطایی از ذرات طلا استفاده می شد که باعث می شد شیشه های رنگی بسیار جذابی به دست آید. رنگ به وجود آمده در این شیشه ها بر این حقیقت استوار است که مواد با ابعاد نانو دارای همان خواص با ابعاد میکرو نمی باشند.

در سال 1959 ریچارد فاینمن را که پایه گذار علم نانو می شناسند، مقاله ایی در مورد قابلیت های فناوری نانو در آینده منتشر ساخت. فاینمن بعدها جایزه نوبل فیزیک را دریافت کرد.تاکنون دستاوردهای زیادی در حوزه های صنعتی از جمله الکترونیک، خودرو، نساجی، نفت، گاز، پتروشیمی و صنعت ساختمان به وسیله فناوری نانو به دست آمده است.

براساس مطالعات صورت گرفته در وضعیت فعلی عرضه و تقاضای محصولات نساجی ، یکی از راه حل های خروج صنعت نساجی از بحران، لزوم ایجاد تغییر در ساختار تکنولوژی واحدهای موجود و در نتیجه حرکت آنها به سمت تولید انواع منسوجات مطابق تقاضای بازار و با قیمت تمام شده قابل رقابت با محصولات مشابه خارجی می باشد.

مطالعات نساجی در جهان نشان می دهد که این فعالیت مهم صنعتی با ادغام فناوری های نوین و جهانی سازی با نیاز مشتریان تغییر ناگهانی کرده است. به طوریکه با اعمال تغییرات بنیادی در رنگ و بافت و ظاهر محصول توانسته است گامی بلند در این صنعت در 100 سال اخیر بردارد و جایگاه فعلی این صنعت با ساختار اولیه بافت منسوجات در گذشته تفاوت اساسی دارد.

یک نانو متر یعنی یک میلیاردم یک متر و در واقع نانو معادل قطر چند اتم است. در فناوری نانو باید خواص مواد را در مقیاس نانو بشناسیم و بدانیم که هر ماده ای در هر اندازه ای چه خواصی دارد. همچنین بتوانیم مواد را در آن مقیاس تولید کنیم و آن خواص را در کنترل خود داشته باشیم و بتوانیم از آنها استفاده کنیم و موادی با کارکرد جدید بسازیم که به مجموعه این فعالیت ها فناوری نانو می گوییم.

نانو در تمام صنایع تاثیرگذار است و اهمیت دارد، همه صنایع در مسیر رشد و توسعه خود مجبورند از فناوری نانو استفاده کنند. تاکنون فناوری هایی که بشر در اختیار داشته، در حد میکرو بوده و با جلو رفتن و پیشرفت های مختلف به فناوری نانو رسیدند.

با استفاده از فناوری نانو، پارچه هایی تولید شده اند که کثیف نمی شوند و هیچ نوع آلودگی را به خود جذب نمی کنند. به وسیله فناوری نانو ،تغییراتی در خواص مولکول های تشکیل دهنده این پارچه صورت گرفته است که این پارچه ها کثیف نشوند و باکتری را به خود نمی گیرند و خواص جدیدی از خود نشان دهند.


طرح تولید پارچه با استفاده از فناوری نانو

ادامه مطلب ...

دسته ها :
جمعه بیستم 5 1396
طرح امکان سنجی سیلیس ریخته گری

دانلود طرح مطالعات امکان سنجی تولید سیلیس ریخته گری

طرح  سیلیس ریخته گری
طرح سیلیس ریخته گری

نام محصول : سیلیس مورد مصرف در ریخته گری

ظرفیت سالانه : 4000 هزار تن

اشتغال زایی : 50 نفر

فهرست مطالب:

– معرفی و شناخت محصول

– تعریف محصول(سیلیس ریخته گری)

– دلایل انتخاب و کاربرد سیلیس ریخته گری

– مطالعه بازار سیلیس ریخته گری

– میزان عرضه و تقاضا ( تولیدات داخلی و واردات )

– بررسی میزان تقاضا، مصرف داخلی و وصادرات

– تعیین ظرفیت کارخانه

– بررسی فنی و تکنولوژی تولید

– تشریح تکنولوژی تولید

– معرفی ماشین آلات، تجهیزات، ابزارآلات

– برآورد مواد اولیه و منبع تهیه هرکدام از آنها

– برآورد تاسیسات مورد نیاز

– طراحی کارخانه، تخمین فضای مورد نیاز

– برآورد لوزام و تجهیزات اداری

– برآورد نیروی انسانی و ساختار سازمانی

– مکان یابی طرح

– برنامه زمانبدی اجرای پروژه

– تجزیه و تحلیل مالی طرح

طرح  سیلیس ریخته گری
طرح سیلیس ریخته گری

پیوست ها :

– کاربرد اکسید آهن قرمز در قالب و ماهیچه ریخته گری

– آشنایی با ماسه مورد مصرف در ریخته گری

– آماده سازی مواد اولیه در صنعت شیشه

– مقایسه فنی و اقتصادی میزان تولید روش آتشباری و روش استفاده از پیکور در مجموعه معادن سیلیس

– استناندارد ملی ماسه زیر کن تغلیظ شده / تعیین مقدار سیلیس با روشهای وزنی و رنگ سنجی

خلاصه طرح :

در این طرح امکان سنجی، طرح تولید سیلیس ریخته گری مورد بررسی و تجزیه و تحلیل قرار می گیرد. ماده معدنی سیلیس کاربردهای متنوع دیگری در شاخه های مختلف صنعتی و تولیدی دارد که مقادیر قابل توجهی از تقاضای این محصول را تشکیل می دهد لذا در بخش هایی از طرح حاضر به سایر کاربردهای سیلیس از جمله صنعت شیشه، صنعت فروسیلیس و همچنین مقوله های معدنی مرتبط اشاره شده است.

در ابتدابه لحاظ ارتباط محصول مورد نظر با صنعت ریخته گری و در باب موقعیت مهم این محصول در زمینه اقتصاد، عنوان می دارد صنعت ریخته گری به عنوان یکی از صنایع مادر در حوزه صنعت سنگین کشور و تامین کننده نیاز بسیاری از صنایع مانند صنایع خودروسازی،سیمان، تولید فلزات اساسی،نفت، گاز و پتروشیمی، نیرو، شهرسازی و ماشین سازی، محسوب می شود. به طور مثال در صنعت خودرو، نزدیک 20 درصد وزن خودرو را قطعات ریختگی تشکیل می دهد و کلیه کشورهای عمده تولید کننده خودرو در ردیف تولید کنندگان عمده قطعات ریختگی در جهان محسوب می شوند. همچنین بیش از 60 درصد کلیه شیرآلات و پمپ های صنعتی قطعات ریختگی هستند. از دیدگاه ارزش نیز اگر سهم صنعت را در تولید ناخالص ملی 15 درصد در نظر گرفته شود؛ سهم صنعت ریخته گری 4.5 درصد از کل سهم صنعت است و از نظر اشتغال مستقیم نیز نزدیک به 40 هزار نفر در این صنعت مشغول به کار هستند.

با توجه به اینکه صنعت ریخته گری به سه عامل انرژی، مواد و نیروی کار وابستگی زیادی دارد؛ وجود مواد اولیه، دسترسی به انرژی و بهره مندی از نیروی کار جوان می تواند در دراز مدت ایران را به یکی از تولید کنندگان مهم ریخته گری تبدیل کند و این مزیت صنعتی مهمی در آینده به حساب می آید.

بر اسای آمارهای موجود مصرف سرانه قطعات ریخته گری برای کشورهای که در مرحله صنعتی شدن هستند حداقل 20 کیلوگرم برای هر نفر می باشد و این عدد نشان می دهد که ما در صورتی که در عرصه توسعه صنایع ماشین سازی و ساخت داخلی و توسعه معادن و عرصه های مختلف صنعتی حرکت خود را بر پایه استفاده از امکانات و توانمندی داخلی سامان دهد به بیش از دو برابر تولید فعلی به قطعات ریخته گری نیازمند خواهد بود و این امر لزوم توجه به توسعه صنعت ریخته گری و صنایع پشتیبانی کننده را نشان می دهد.

در صورت مناسب شدن فضای کسب و کار در کشور می توان صادرات قطعات ریخته گری امید داشت.بدیهی است با ادامه روند صنعتی شدن کشور و توجه بیشتری به مدیریت در عرصه استفاده از توانمندی های داخلی تولید، شاهد رشد صنعت ریخته گری همگام با صنایع سنگین کشور خواهیم بود.


طرح امکان سنجی سیلیس ریخته گری

ادامه مطلب ...

دسته ها :
جمعه بیستم 5 1396
راهنمای متقاضیان ثبت شرکت در شهرک های صنعتی

راهنمای متقاضیان ایجاد شرکت در شهرک های صنعتی

فرآیندهای اصلی انجام امور شرکت های صنعتی

راهنمای ثبت شرکت در شهرک های صنعتی
راهنمای ثبت شرکت در شهرک های صنعتی

سازمان صنایع کوچک و شهرک های صنعتی ایران، سازمانی توسعه ای است که نقش های سیاست گذاری، برنامه ریزی، سازماندهی و پشتیبانی از ایجاد و توسعه صنایع کوچک و شرکت ها و نواحی صنعتی کشور را در چارچوب سیاست های کلی وزارت صنایع و معادن، به منظور افزایش سهم صنعت، به خصوص صنایع کوچک در تولید ناخالص داخلی کشور با استفاده از منابع داخلی و خارجی بر عهده دارد.

این سازمان در چارچوب وظایف اساسنامه ای و با تکیه بر توانمندی های خود و بهره گیری از طرفیت های علمی و اجرایی کشور، زمینه شکل گیری و توانمندسازی صنایع کوچک و همچنین ایجاد و توسعه شهرک ها و نواحی صنعتی را دنبال خواهد کرد.

در این راستا سازمان با هدف جذب صنعتگران به شهرک های صنعتی و نواحی صنعتی و حمایت از صنایع کوچک اقدام به یکسان سازی کلیه فعالیت های که متقاضی را در شهرک های صنعتی تبدیل به صنعت گر می کند نموده است. کلیه فرآیندهای مذکور در قالب فرآیند های راهنمای متقاضی ارائه گردیده است و حتی الامکان تلاش شده است که ضمن بیان حق و حقوق متقاضی ،مدارک و اسناد مورد نیاز به همراه زمان انجام مراحل مختلف فرآیندها برای اطلاع رسانی شفاف به متقاضیان سرمایه گذاری در شهرک های صنعتی آورده شده است.

شهرک های صنعتی
شهرک های صنعتی

مزایای استقرار صنایع در شهرک ها و نواحی صنعتی:

– تهیه زمین مناسب برای اجرای طرح های صنعتی با توجه به مکان یابی و طراحی انجام شده مطابق با اصول فنی و مهندسی و آخرین روش های شهرک سازی

– عدم نیاز به کسب مجوز جداگانه از ادارات و سازمان های متعدد از قبیل محیط زیست، منابع طبیعی، کشاورزی، آب ، برق و امور اراضی، میراث فرهنگی، خاک شناسی، ثبت، راه و ترابری، کار وامور اجتماعی و ….

– دسترسی آسان و سریع به امکاناتی از قبیل راه، آب، برق، گاز، فاصلاب صنعتی ،مخابرات، اینترنت و …

– استفاده از خدمات نرم افزاری ( مشاوره فنی، مهندسی، مدیریتی و … ) مراکز خدمات فناوری و کسب و کار

– ارائه خدمات رایگان در زمینه صدور مجوزهای ساخت و ساز و پایان کار واحدهای صنعتی

– کاهش هزینه های سرمایه گذاری به دلیل استفاده از خدمات مشترک ساماندهی شده

– امکان اجاره و خرید کارگاه های کوچک آماده و پیش ساخته به منظور تسریع در بهره برداری و استغال زایی

– واگذاری اداره شرکت ها و نواحی صنعتی به هیات امنای منتخب صاحبان صنایع

– پرداخت نقد و اقساط هزینه های حق بهره برداری از تاسیسات

– اعطای تشویقی، تخفیف و سوبسید به مشتری بر اساس قوانین و مقررات و دستورالعمل های مربوطه

فهرست سایر مطالب :

– فرآیندهای اخذ جواز تاسیس

– مدارک مورد نیاز جهت اخذ جواز تاسیس

– فرآیند تخصیص زمین

– مدارک مورد نیاز برای تخصیص زمین

– فرآیند احداث ساختمان

– فرآیند مراحل واگذاری انشعابات

– فرآیند دریافت گواهی پایان کار

– فرآیند اعطای بخشودگی، تخفیفاتو تشویق ها ( بخشودگی مشمول ساخت و ساز)

– شرایط دریافت بخشودگی ساخت و ساز

– فرآیند صدور پروانه بهره برداری واحد تجاری

– فرآیند اعطای بخشودگی ،تخفیف و تشویق ها( بخشودگی بهره برداری صنعتی)

– فرآیند صدور صنعت


راهنمای متقاضیان ثبت شرکت در شهرک های صنعتی

ادامه مطلب ...

دسته ها :
جمعه بیستم 5 1396
centerstronga href="http://www.tojihi.com/?p=6367" title="مفهوم npv چیست ؟" target="_blank"مفهوم npv چیست ؟/a/strong/centerpbارزش خالص فعلی/b (NPV یا NPW) bارزش خالص فعلی/b (NPV یا NPW) در علم اقتصاد مهندسی یکی از روشهای استاندارد ارزیابی طرحهای اقتصادی است. در این روش جریان نقدینگی(درآمدها و هزینهها) بر پایه زمان وقوع(درآمد یا هزینه) به نرخ روز تنزیل میشود. به این ترتیب در جریان نقدینگی ارزش زمان انجام هزینه یا به دستآمدن درآمد نیز لحاظ میگردد. ارزش خالص فعلی در محاسبات اقتصادی اقتصاد مهندسی بودجه کشورها و مباحث اقتصاد خرد و اقتصاد کلان تجارت و صنعت بهطور گستردهای بهکار میرود./p pدر روش ارزش خالص فعلی ابتدا تمامی هزینهها و درآمدها بسته به اینکه در چه زمانی به وقوع خواهند پیوست با نرخ بهره مناسبی طبق رابطه زیر تنزیل میشوند./p div class=mw-content-ltr dir=ltr dl ddspan class=mwe-math-mathml-inline mwe-math-mathml-a11y /spanimg class=mwe-math-fallback-image-inline src=https://wikimedia.org/api/rest_v1/media/math/render/svg/1f68845f40f008c8d7742f9ccfced99b7819852e alt={\displaystyle {\frac {R_{t}}{(1+i)^{t}}}} //dd /dl /div pدر این رابطه t زمان انجام هزینه یا واقع شدن درآمد i نرخ بهره(حاصلضرب نرخ سود نرخ ریسک و نرخ تورم قابل پیشبینی) و img class=mwe-math-fallback-image-inline src=https://wikimedia.org/api/rest_v1/media/math/render/svg/d65b678ee539ac36de96b554af181ac03b7f16a8 alt={\displaystyle R_{t}} / مقدار کمی درآمد یا هزینه بر اساس جریان نقدینگی است./p pسپس با تفریق هزینههای تبدیل شده از درآمدهای تبدیل شده عدد خالصی بهدست خواهد آمد که به آن NPV گفته میشود. اگر این عدد مثبت باشد طرح سودآور و قابل قبول بوده و اگر منفی باشد طرح زیانده و غیر قابل اجرا(از نظر اقتصادی) است./p p/p centerstronga href="http://www.tojihi.com/?p=6367"مفهوم npv چیست ؟/a/strong/center centerstronga href="http://www.tojihi.com/?p=6367"ادامه مطلب ... /a/strong/center
دسته ها :
يکشنبه پنجم 10 1395
centerstronga href="http://www.tojihi.com/?p=6363" title="نقطه سربه‌سر چیست؟" target="_blank"نقطه سربه‌سر چیست؟/a/strong/centerpbنقطه سربهسر/b یا bنقطه سربهسری(Break-even)/b اصطلاحی است که برای بررسی ارتباط میزان تولید یک بنگاه اقتصادی با میزان سودآوری آن به کار میرود. نقطه سربهسر میزانی از تولید بنگاه اقتصادی را نشان میدهد که در آن میزان هزینهها با میزان درآمدها برابر میشود و بنگاه در این سطح از تولید نه سود میکند و نه زیان. اگر تولید بیشتر از نقطه سربهسر باشد بنگاه سود خواهد برد و اگر کمتر باشد زیان خواهد دید. (a href=https://fa.wikipedia.org/wiki/%D9%86%D9%82%D8%B7%D9%87_%D8%B3%D8%B1%D8%A8%D9%87%E2%80%8C%D8%B3%D8%B1 target=_blankویکی پدیا/a)/p p/p p/p centerstronga href="http://www.tojihi.com/?p=6363"نقطه سربه‌سر چیست؟/a/strong/center centerstronga href="http://www.tojihi.com/?p=6363"ادامه مطلب ... /a/strong/center
دسته ها :
يکشنبه پنجم 10 1395
centerstronga href="http://www.tojihi.com/?p=6354" title="سرمایه‌گذاری چیست؟" target="_blank"سرمایه‌گذاری چیست؟/a/strong/centerpstrongسرمایهگذاری/strong(به انگلیسی: investment) به معنی گذاشتن پول در چیزی با strongانتظار سود/strong از آن است. به طور دقیق تر سرمایهگذاری تعهد پول یا سرمایه برای خرید مالی وسایل یا دارائیهای دیگر به منظور منفعت برگشت های سودمند و مفید در قالب بهره سود سهام یا قدردانی از ارزش وسایل (منافع سرمایه) است. strongسرمایهگذاری/strong وابسته به پس انداز یا کاهش مصرف است. در علم اقتصاد سرمایه گذاری یعنی خرید کالایی که در حال حاضر مصرف نمیشود اما در آینده فرد به آن نیاز پیدا خواهد کرد و آن کالا برای او سودآور خواهد بود. در علم مالی سرمایه گذاری به این معنی است که فرد یک دارایی مالی نظیر سهام را میخرد و پیشبینی میکند که آن دارایی مالی در آینده سودآور خواهد بود و قیمتش افزایش خواهد یافت لذا با فروش به قیمت بالاتر سود خوبی به دست خواهد آورد./p figure id=attachment_6356 style=width: 460px class=wp-caption aligncenterimg class=size-full wp-image-6356 src=http://www.tojihi.com/wp-content/uploads/2016/08/investors.jpg alt=سرمایه گذاری width=460 height=276 srcset=http://www.tojihi.com/wp-content/uploads/2016/08/investors.jpg 460w, http://www.tojihi.com/wp-content/uploads/2016/08/investors-300x180.jpg 300w sizes=(max-width: 460px) 100vw, 460px /figcaption class=wp-caption-textسرمایه گذاری/figcaption/figure pسرمایهگذاری در بسیاری ناحیههای اقتصادی مثل حوزه مدیریت کسب و کار یا دارائی و مالیه اعم از خانوادهها بنگاه ها یا دولت ها مورد بحث قرار میگیرد. یک سرمایهگذاری شامل انتخاب توسط یک شخص یا یک سازمان مثل پانسیون سرمایه حقوق بازنشستگی بعد از تجزیه و تحلیل یا اندیشه برای گذاشتن یا قرض دادن پول در یک چرخه وسیله یا دارائی مثل مال کالا ذخیره اوراق قرضه مشتقات مالی(برای نمونه آتیهها و انتخابها) یا دارائی خارجی نام گذاری شده در پول خارجی که سطحی از ریسک معین میکند و امکان برگشت های تولید را در یک دوره از زمان فراهم میکند. سرمایهگذاری با ریسک کمتر از جمع عمومی رخ میدهد. سرمایهگذاری که کاملاً تحلیل شده نباشد می تواند ریسک آن زیاد باشد نسبت به سرمایهگذاری مالک زیرا امکان خسارت در حدود کنترل مالک نیست./p figure id=attachment_6358 style=width: 460px class=wp-caption aligncenterimg class=size-full wp-image-6358 src=http://www.tojihi.com/wp-content/uploads/2016/08/great-investors.jpg alt=investors width=460 height=276 srcset=http://www.tojihi.com/wp-content/uploads/2016/08/great-investors.jpg 460w, http://www.tojihi.com/wp-content/uploads/2016/08/great-investors-300x180.jpg 300w sizes=(max-width: 460px) 100vw, 460px /figcaption class=wp-caption-textinvestors/figcaption/figure pدر تئوری اقتصاد یا در اقتصاد کلان سرمایهگذاری مقدار خریداری شده از کالاها در واحد زمان است که مصرف نمیشوند اما برای تولید در آینده استفاده میشوند برای نمونه شامل راه آهن یا ساختمان کارخانه. سرمایهگذاری در سرمایه انسانی شامل emهزینههای آموزش/em بیشتر یا تمرین روی کار است./p figure id=attachment_6359 style=width: 460px class=wp-caption aligncenterimg class=size-full wp-image-6359 src=http://www.tojihi.com/wp-content/uploads/2016/08/invest-eggs.jpg alt=سبد سرمایه گذاری width=460 height=276 srcset=http://www.tojihi.com/wp-content/uploads/2016/08/invest-eggs.jpg 460w, http://www.tojihi.com/wp-content/uploads/2016/08/invest-eggs-300x180.jpg 300w sizes=(max-width: 460px) 100vw, 460px /figcaption class=wp-caption-textسبد سرمایه گذاری/figcaption/figure pنمونه ساده از تنوع سازی در سرمایه گذاری بوسیله ضربالمثل همه تخم مرغ هایتان را در یک سبد نگذاریدیعنیهمه سرمایه خود را یکجا به خطر نیاندازید. همه تخم مرغ ها در یک سبد میشکنند. جایگاه هر تخم مرغ در یک سبد متفاوت تنوع بیشتری دارد. ریسک بیشتری برای ازدست دادن یک تخم مرغ وجود دارد اما ریسک کمتری برای ازدست دادن همه آنها است./p figure id=attachment_6360 style=width: 460px class=wp-caption aligncenterimg class=size-full wp-image-6360 src=http://www.tojihi.com/wp-content/uploads/2016/08/invest.jpg alt=invest width=460 height=276 srcset=http://www.tojihi.com/wp-content/uploads/2016/08/invest.jpg 460w, http://www.tojihi.com/wp-content/uploads/2016/08/invest-300x180.jpg 300w sizes=(max-width: 460px) 100vw, 460px /figcaption class=wp-caption-textinvest/figcaption/figure centerstronga href="http://www.tojihi.com/?p=6354"سرمایه‌گذاری چیست؟/a/strong/center centerstronga href="http://www.tojihi.com/?p=6354"ادامه مطلب ... /a/strong/center
دسته ها :
يکشنبه پنجم 10 1395
centerstronga href="http://www.tojihi.com/?p=6270" title="موتورسیکلت مفهومی bmw" target="_blank"موتورسیکلت مفهومی bmw/a/strong/centerfigure id=attachment_6272 style=width: 800px class=wp-caption alignnoneimg class=size-full wp-image-6272 src=http://www.tojihi.com/wp-content/uploads/2016/07/tojihi-concept-motorcycle-1.jpg alt=موتورسیکلت مفهومی width=800 height=463 srcset=http://www.tojihi.com/wp-content/uploads/2016/07/tojihi-concept-motorcycle-1.jpg 800w, http://www.tojihi.com/wp-content/uploads/2016/07/tojihi-concept-motorcycle-1-300x174.jpg 300w, http://www.tojihi.com/wp-content/uploads/2016/07/tojihi-concept-motorcycle-1-768x444.jpg 768w sizes=(max-width: 800px) 100vw, 800px /figcaption class=wp-caption-textموتورسیکلت مفهومی/figcaption/figure p style=text-align: center;img class=alignnone size-full wp-image-6273 src=http://www.tojihi.com/wp-content/uploads/2016/07/tojihi-concept-motorcycle-2.jpg alt=tojihi-concept-motorcycle-2 width=800 height=526 srcset=http://www.tojihi.com/wp-content/uploads/2016/07/tojihi-concept-motorcycle-2.jpg 800w, http://www.tojihi.com/wp-content/uploads/2016/07/tojihi-concept-motorcycle-2-300x197.jpg 300w, http://www.tojihi.com/wp-content/uploads/2016/07/tojihi-concept-motorcycle-2-768x505.jpg 768w sizes=(max-width: 800px) 100vw, 800px / img class=alignnone size-full wp-image-6274 src=http://www.tojihi.com/wp-content/uploads/2016/07/tojihi-concept-motorcycle-3.jpg alt=tojihi-concept-motorcycle-3 width=800 height=533 srcset=http://www.tojihi.com/wp-content/uploads/2016/07/tojihi-concept-motorcycle-3.jpg 800w, http://www.tojihi.com/wp-content/uploads/2016/07/tojihi-concept-motorcycle-3-300x200.jpg 300w, http://www.tojihi.com/wp-content/uploads/2016/07/tojihi-concept-motorcycle-3-768x512.jpg 768w sizes=(max-width: 800px) 100vw, 800px / img class=alignnone size-full wp-image-6275 src=http://www.tojihi.com/wp-content/uploads/2016/07/tojihi-concept-motorcycle-4.jpg alt=tojihi-concept-motorcycle-4 width=800 height=533 srcset=http://www.tojihi.com/wp-content/uploads/2016/07/tojihi-concept-motorcycle-4.jpg 800w, http://www.tojihi.com/wp-content/uploads/2016/07/tojihi-concept-motorcycle-4-300x200.jpg 300w, http://www.tojihi.com/wp-content/uploads/2016/07/tojihi-concept-motorcycle-4-768x512.jpg 768w sizes=(max-width: 800px) 100vw, 800px / img class=alignnone size-full wp-image-6276 src=http://www.tojihi.com/wp-content/uploads/2016/07/tojihi-concept-motorcycle-5.jpg alt=tojihi-concept-motorcycle-5 width=800 height=533 srcset=http://www.tojihi.com/wp-content/uploads/2016/07/tojihi-concept-motorcycle-5.jpg 800w, http://www.tojihi.com/wp-content/uploads/2016/07/tojihi-concept-motorcycle-5-300x200.jpg 300w, http://www.tojihi.com/wp-content/uploads/2016/07/tojihi-concept-motorcycle-5-768x512.jpg 768w sizes=(max-width: 800px) 100vw, 800px / img class=alignnone size-full wp-image-6277 src=http://www.tojihi.com/wp-content/uploads/2016/07/tojihi-concept-motorcycle-6.jpg alt=tojihi-concept-motorcycle-6 width=1050 height=699 srcset=http://www.tojihi.com/wp-content/uploads/2016/07/tojihi-concept-motorcycle-6.jpg 1050w, http://www.tojihi.com/wp-content/uploads/2016/07/tojihi-concept-motorcycle-6-300x200.jpg 300w, http://www.tojihi.com/wp-content/uploads/2016/07/tojihi-concept-motorcycle-6-768x511.jpg 768w, http://www.tojihi.com/wp-content/uploads/2016/07/tojihi-concept-motorcycle-6-1024x682.jpg 1024w sizes=(max-width: 1050px) 100vw, 1050px //p p/p p/p centerstronga href="http://www.tojihi.com/?p=6270"موتورسیکلت مفهومی bmw/a/strong/center centerstronga href="http://www.tojihi.com/?p=6270"ادامه مطلب ... /a/strong/center
دسته ها :
يکشنبه پنجم 10 1395
centerstronga href="http://www.tojihi.com/?p=6265" title="دانلود فیلم Angry Birds 2016 با لینک مستقیم" target="_blank"دانلود فیلم Angry Birds 2016 با لینک مستقیم/a/strong/centerdiv class=img-selected div class=img-selected div class=img-selected div class=img-selected div class=img-selected div class=img-selected div class=img-selected div align=justify div style=text-align: center; align=justify figure id=attachment_6267 style=width: 370px class=wp-caption aligncenterimg class=size-full wp-image-6267 src=http://www.tojihi.com/wp-content/uploads/2016/07/Angry-Birds.jpg alt=دانلود فیلم Angry-Birds width=370 height=548 srcset=http://www.tojihi.com/wp-content/uploads/2016/07/Angry-Birds.jpg 370w, http://www.tojihi.com/wp-content/uploads/2016/07/Angry-Birds-203x300.jpg 203w sizes=(max-width: 370px) 100vw, 370px /figcaption class=wp-caption-textدانلود فیلم Angry-Birds/figcaption/figure /div div align=justifyاطلاعات کامل : a href=http://www.imdb.com/title/tt1985949/ target=_blank rel=nofollowstrongIMDB/strong/a/div /div pژانر : انیمیشن | اکشن | کمدی/p pامتیاز : strong۶٫۴/strong از ۱۰ میانگین رای a href=http://www.imdb.com/title/tt1985949/ target=_blank rel=nofollow۱۶,۴۸۵ نفر/a/p divمنتشر کننده : a href=http://tehmovies.org/ target=_blankته موویز/a/div pکیفیت : HDRip/p pفرمت : MKV/p pحجم : ۴۰۰ مگابایت/p pمحصول : فنلاند | آمریکا/p pزبان : انگلیسی/p pکارگردان : Fergal Reilly, Clay Kaytis/p pبازیگران : Jason Sudeikis, Josh Gad, Danny McBride/p pخلاصه داستان : داستان انیمیشن در جزیره ای جریان دارد که مملو از پرندگان شاد و سرخوش می باشد که با آرامش در کنار یکدیگر زندگی می کنند. اما زمانی که خوک های سبز مرموز به جزیره می آیند سه پرنده به نامهای: قرمز چاک و بمب باید بفهمند خوک ها در آن جزیره به دنبال چه چیزی هستند/p /div p style=text-align: center;stronga href=http://dl.tehmovies.org/94/95/4/Angry.Birds.2016.HDrip.Tehmovies.org.mkv target=_blankدانلود فیلم /a/strong/p /div /div /div /div /div /div centerstronga href="http://www.tojihi.com/?p=6265"دانلود فیلم Angry Birds 2016 با لینک مستقیم/a/strong/center centerstronga href="http://www.tojihi.com/?p=6265"ادامه مطلب ... /a/strong/center
دسته ها :
يکشنبه پنجم 10 1395
centerstronga href="http://www.tojihi.com/?p=6256" title="خانه ی واقعی ما" target="_blank"خانه ی واقعی ما/a/strong/centerp/p p/p figure id=attachment_6258 style=width: 1200px class=wp-caption aligncenterimg class=size-full wp-image-6258 src=http://www.tojihi.com/wp-content/uploads/2016/07/Attractive-Prefab-Home-Toby-Long_3.jpg alt=my home width=1200 height=798 srcset=http://www.tojihi.com/wp-content/uploads/2016/07/Attractive-Prefab-Home-Toby-Long_3.jpg 1200w, http://www.tojihi.com/wp-content/uploads/2016/07/Attractive-Prefab-Home-Toby-Long_3-300x200.jpg 300w, http://www.tojihi.com/wp-content/uploads/2016/07/Attractive-Prefab-Home-Toby-Long_3-768x511.jpg 768w, http://www.tojihi.com/wp-content/uploads/2016/07/Attractive-Prefab-Home-Toby-Long_3-1024x681.jpg 1024w sizes=(max-width: 1200px) 100vw, 1200px /figcaption class=wp-caption-textmy home/figcaption/figure pمشکل از جایی شروع می شود که یک سقف و چند دیوار را/p pخانه خود در نظر می گیریم./p pاما خانه ی واقعی ما در ذهن ماست./p pباید برای وسایلش وقت بگذاریم:/p pکسانی که به خاطر می سپاریم/p pکسانی که فراموش می کنیم/p pرویدادهایی که به خاطر می سپاریم/p pرویدادهایی که فراموش می کنیم/p pآنچه انتخاب می کنیم امروز بدانیم/p pو آنچه انتخاب می کنیم امروز یا هرگز ندانیم/p pاین خانه را /p pخوب یا بد زشت یا زیبا سبک یا سنگین/p pهمه جا بر دوش خود حمل میکنیم./p pتاد ویلیامز/p centerstronga href="http://www.tojihi.com/?p=6256"خانه ی واقعی ما/a/strong/center centerstronga href="http://www.tojihi.com/?p=6256"ادامه مطلب ... /a/strong/center
دسته ها :
يکشنبه پنجم 10 1395
X